Тен для рушникосушки: призначення та різновиди

Рушникосушка повинна працювати цілий рік, у такий спосіб забезпечуючи комфорт у ванній кімнаті. Та як вийти із ситуації, якщо вона підключена до централізованого опалення? Далебі, пускати в дію всю систему заради рушникосушки невигідно і нераціонально. Тоді вам в пригоді стануть тени для рушникосушок. Використовуючи їх, ви зможете обігріти ванну кімнату у разі холодної погоди. Також ви можете використовувати їх, навіть якщо ваш дім не підключено до системи опалення чи водопостачання. Сучасні тени є доволі надійними, оскільки стійкі до перепадів напруги в мережі.

Виділяють такі різновиди тенів за численними класифікаційними ознаками:

за методом управління: з регулюванням, без регулювання;

за способом підключення до електромережі: коли провід видно чи приховано;

за формою: циліндричні, квадратні, трапецієподібні;

за регулюванням: механічне ручне управління – за допомогою кнопки, сенсорна панель, безпровідний пульт управління;

за кольором;

за матеріалом, з якого виготовлений корпус: сталь або пластик.

Вибираючи тен, варто звернути увагу на потужність цього пристрою, це залежить і від розмірів вашої ванної кімнати. Практично кожен тен додатково обладнаний терморегулятором, максимальна температура нагріву становить 60-70 градусів для переважної більшості тенів.

Тени встановлюють у вертикальну трубку рушникосушки. Вони є надзвичайно надійно захищеними від потрапляння води. Пристрої автоматично вмикаються та вимикаються, підтримуючи встановлену температуру.

Тени використовують у комбінованих рушникосушках, оскільки такий їх варіант є найоптимальнішим, адже у разі вимкнення гарячого водопостачання та опалення можна ввімкнути саме електричну рушникосушарку. Вони споживають набагато меншу кількість електроенергії.

Було проведено дослідження, яке виявило, що потужність тенів не впливає на енергоспоживання. Тому не варто заощаджувати на купівлі тенів меншої потужності, позаяк на споживання електроенергії впливає коливання температури.

Тен для рушникосушки купити можна у компанії TAURUS. Його вам за потреби допоможуть вибрати наші консультанти. Широкий модельний ряд дозволить вам придбати саме той тен, що потрібно. Крім тенів, Ви можете вибрати рушникосушку та різноманітні аксесуари до неї. Спосіб оплати за замовлення вибирається кожним клієнтом індивідуально. Також надаємо гарантійне обслуговування. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!